Anglų kalba

2018-2019

Rajoninė mokinių anglų kalbos olimpiada, Kamilia Edita Fominova (IIIG klasė), 3 – oji vieta;

2017-2018

Rajoninė mokinių anglų kalbos olimpiada, Justina Mečkovska (III G klasė), 2-oji vieta;

2016-2017

Rajoninė mokinių anglų kalbos olimpiada, Greta Jarmolovič (III G klasė), 3-oji vieta;

2014-2015

Rajoninė anglų kalbos 11-ų klasių olimpiada. Diplomas:11 kl. Daniel Balkevič 1-oji vieta.

2012-2013

Rajoninė anglų kalbos 11-ų klasių olimpiada. Diplomas:11 kl. Mažena Mečkovska 3-oji vieta.

Rajoninė anglų kalbos 6-ų klasių olimpiada. Diplomas: 6 kl. Justina Mečkovska 2-oji vieta.

Rajoninis pradinių klasių mokinių anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas. Diplomas: 4 klasės mokiniai 1-oji vieta.

2011-2012

Kovo 21 d. Trakų švietimo centre vyko rajoninis meninio skaitymo anglų kalba konkursas, skirtas Tarptautinei poezijos dienai paminėti.  Konkurso nugalėtoju tapo Daniel Balkevič, jis apdovanotas Trakų švietimo centro pirmojo laipsnio diplomu. Kornelija Karanevska laimėjo trečiąją vietą, jai įteiktas trečio laipsnio diplomas.

Rajoninis pradinių klasių mokinių anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas. Diplomas: 4 kl. mok. Lukrecija Birgiolaitė 3-oji vieta; 4 kl. mok. Kotryna Stefanovičiūtė 3-oji vieta.

2009-2010

12 kl. mok. Kristina Janusevič gavo Garbės raštą ir specialius prizus už laimėjimą rašinių kokybės konkurse „Comenius“ esė „Aš esu atviras ir kūrybingas su Comenius“. (2009 gruodžio 22)

Etwinning projektas dėkoja mokytojai Daivai Bernatavičienei už inicijuotą projektą Fortifications, Castles and Churches ir our Region.

Padėka Jurgitai Lapuchovienei, Trakų vidurinė mokyklos vokiečių kalbos mokytojai, už aktyvių dalyvavimą projektuose ir kūrybinę pedagoginę veiklą.

Konkursas XV – jubileuszowa edycja „Najlepsza szkoła - najlepszy nauczyciel“ Diplomas: Daiva Bernatavičienė lauriatė kategorijoje geriausias anglų kalbos mokytojas. (2009 lapkričio 19)

Konkursas Comenius savaitės esė „Aš kūrybingas su Comenius“. Padėka: Daivai Bernatavičienei ir Jurgitai Lapuchovienei už aktyvų mokinių dalyvavimą konkurse: Kristinai Janusevič už dalyvavimą konkurse; Andrejui Davidovičiui už dalyvavimą konkurse; Olegui Davidovičiui už dalyvavimą konkurse; Tomui Tučkovskiui už dalyvavimą konkurse; Edmundui Stasiukevičiui už dalyvavimą konkurse; Rajmundui Romanovskiui už dalyvavimą konkurse; Maženai Mečkovskai už dalyvavimą konkurse; Barbarai Kuleš už dalyvavimą konkurse.

Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas ,,Tavo žvilgsnis“. Diplomai: 10 kl. mok. Oleg Davidovič už labai gerai įvertintą vertimą; 10 kl. mok. Tomaš Tučkovski už labai gerai įvertintą vertimą; 10 kl. mok. Emilija  Veprinceva už labai gražią iliustraciją; 10 kl. mok. Tomas Andrijevskis už labai gerai įvertintą vertimą; 11 kl. mok. Eva Jakonis už labai gerai įvertintą vertimą; 11 kl. mok. Jolantai Stefanovič už labai gerai įvertintą vertimą. Padėka Trakų vidurinei mokyklai už sekminga dalyvavimą šiame projekte. Pažymėjimas Trakų vidurinės mokyklos mokytojoms Jurgitai Lapuchovienei  ir Daivai Bernatavičienei rengusioms dalyvius šiam projektui.

2008-2009

Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas ,,Tavo žvilgsnis“. Diplomai: 9 kl. mok. Oleg Davidovič už labai gerai įvertintą vertimą; 9 kl. mok. Rafalas Karanevskis už labai gerai įvertintą vertimą; 10 kl. mok. Jolanta Stefanovič už labai gerai įvertintą vertimą. Padėka Trakų vidurinei mokyklai už sekminga dalyvavimą šiame projekte. Padėka Trakų vidurinei mokyklai už sekminga dalyvavimą šiame projekte. Pažymėjimas Trakų vidurinės mokyklos mokytojoms Jurgitai Lapuchovienei ir Daivai Bernatavičienei rengusioms dalyvius šiam projektui.