„Europa mano kišenėje”

Mokiniai dalyvavo jaunimo renginyje „Europa mano kišenėj“. Renginio metu susirinkusiuosius sveikino Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, Seimo nariai, Trakų rajono savivaldybės ir kitų įstaigų atstovai. Visą dieną jaunimas leido laiką smagioje draugijoje, kūrė, bendravo, diskutavo. Jaunimas buvo suskirstytas į 9 darbo grupes: „Inicijuoju ir turiu“, „Savanorystė. Džiaugsmas dalintis ir gauti“, ,,Nestovėk vietoje – keisk aplinką“, „VIP. XXI amžiaus žurnalistas“, „Kartu mes galim daugiau“, „Aš – Europos pilietis“, „Šiuolaikinis jaunimas atviruose erdvėse“, „Kultūringa jaunimo diena“, Aš – matomas“.

Po darbo grupių užsiėmimų, pristatė savo veiklos rezultatus, atskleidė įgytas žinias. Vakare įvyko koncertas.

Projektas  „Sveikatiada”

Nuo 2012 m. sausio mėnesio Trakų vidurinės mokyklos priešmokyklinės grupės vaikučiai ir vyresnių klasių mokiniai įsijungė į kūrybinę akciją „Smagieji personažai iš maisto pasirinkimo piramidės“, kurią inicijuoja Švietimo ir mokslo, Sveikatos apsaugos ministerijos, „Maisto bankas“, „Euro RSCG PR“ bei socialiai atsakingi maisto gamintojai. Šios akcijos tikslas – skatinti mokinius įdėmiau studijuoti savo maisto racioną bei pasidomėti pasirinktų produktų savybėmis, jų nauda ar žala žmogui. Mokiniai meniniuose darbeliuose kūrybingai atskleidė pasirinktų maisto piramidės ingridientų „charakterio“ savybes.

„Netradicinis ugdymas mokyklose: leisk man padaryti pačiam ir aš išmoksiu!“

Nuo 2010-11-25 d. iki 2012-05-25 d. įgyvendiname viešosios įstaigos Šeimos santykių instituto parengtą projektą „Netradicinis ugdymas mokyklose: leisk man padaryti pačiam ir aš išmoksiu!“...

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.

Medžiaga atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Švietimo mainų paramos fondas ir Europos Komisija negali būti laikomi atsakingais už bet kokį medžiagoje pateikiamos informacijos naudojimą.

Projekto veiklos datos: 2008-09-01 – 2010-07-30

Drąsinkime ateitį

„Drąsinkime ateitį“ šiandien – tai sėkminga jaunų žmonių neformalaus ugdymo priemonė, skatinanti jaunų žmonių saviugdą, lyderystę, asmeninę iniciatyvą, kūrybiškumą, verslumą, ruošianti juos aktyviam ir prasmingam dalyvavimui visuomenės gyvenime.

Daugiau projektų:    01-05   06-10   11-15

Trakų vidurinė mokykla(©)