Kūno kultūra

2017-2018

Trakų rajono mokyklų žaidynių 2005 m. gimimo ir jaunesnių kvadrato varžybos (berniukai),  3-oji vieta;

2015-2016

„Olimpinio festivalio“ 2003 m. gimimo ir jaunesnių kvadrato varžybos (berniukai),  2-oji vieta;

„Olimpinio festivalio“ 2002 m. gimimo ir jaunesnių kvadrato varžybos (mergaitės), 2-oji vieta;

2013-2014

Rajono kroso varžybos (9-11 kl.): Darius Bliujus I vieta, Valdemar Pavlovski II vieta, Karolis Trombačik II vieta, Miroslav Dzikevič III vieta, Sandra Viniarska III vieta.

IX Lietuvos mokinių „Olimpinio festivalio“ kvadrato varžybos, 3-4 kl. Diplomas: Trakų vidurinės mokyklos komandai, užėmusiai III vietą.

IX Lietuvos mokinių „Olimpinio festivalio“ kvadrato varžybos (berniukai), 5-6 kl. Diplomas: Trakų vidurinės mokyklos komandai, užėmusiai III vietą.

IX Lietuvos mokinių „Olimpinio festivalio“ kvadrato varžybos (mergaitės), 5-6 kl. Diplomas: Trakų vidurinės mokyklos komandai, užėmusiai I vietą.

IX Lietuvos mokinių „Olimpinio festivalio“ krepšinio varžybos (berniukai), 1998 g. m. Diplomas: Trakų vidurinės mokyklos komandai, užėmusiai III vietą.

IX Lietuvos mokinių „Olimpinio festivalio“ badmintono varžybos (mergaitės). Diplomas: Trakų vidurinės mokyklos komandai, užėmusiai II vietą.

IX Lietuvos mokinių „Olimpinio festivalio“ badmintono varžybos (berniukai). Diplomas: Trakų vidurinės mokyklos komandai, užėmusiai III vietą.

IX Lietuvos mokinių „Olimpinio festivalio“ smiginio varžybos (mergaitės). Diplomas: Trakų vidurinės mokyklos komandai, užėmusiai II vietą.

IX Lietuvos mokinių „Olimpinio festivalio“ smiginio varžybos (berniukai). Diplomas: Trakų vidurinės mokyklos komandai, užėmusiai II vietą.

IX Lietuvos mokinių „Olimpinio festivalio“ lengvosios atletikos keturkovės varžybos, 2000 g. m. Diplomas: Trakų vidurinės mokyklos komandai, užėmusiai III vietą.

2012-2013

Gatvės krepšinio turnyras 3x3 II vieta; Trakų rajono tautinių mažumų mokyklų (8-11 kl.) Kalėdinio krepšinio turnyras II vieta; tradicinis krepšinio turnyras H.Senkevičiaus taurei laimėti II vieta; rajono badmintono varžybos: mergaitės II vieta, berniukai III vieta; smiginio varžybos: mergaitės II vieta, berniukai IV vieta; lengvosios atletikos keturkovės varžybos II vieta; šaškių varžybos III vieta; .

2011-2012

Smiginio varžybos III vieta; lengvosios atletikos varžybos III vieta; kvadrato varžybos 5-6 kl. II vieta; lenkiškų mokyklų (8-11 kl.) Kalėdinio krepšinio turnyras I vieta; gatvės krepšinio turnyras I ir II vietos.

2009-2010

Trakų r. mokinių Olimpinio festivalio“ kvadrato varžybos. Diplomas: Trakų vidurinės mokyklos komandai, užėmusiai I vietą.

Trakų r. mokinių „Rudens krosas“ varžybos. Diplomas: Trakų vidurinei mokyklai, užėmusiai IV vietą. Diplomai mokiniams: Dianai Stralkutei, užėmusiai I vietą, Viačeslavui Filipovičiui, užėmusiam II vietą, Robertui Petrukovskiui, užėmusiam  III vietą, Jaroslavui Pavlovskiui, užėmusiam  III vietą.

2008-2009

Trakų r. mokinių „Olimpinio festivalio“ kvadrato varžybos. Diplomas:  Trakų vidurinės mokyklos komandai, užėmusiai III vietą.

Trakų r. mokinių  „Olimpinio festivalio“ merginų smiginio varžybų. Diplomas: Trakų vidurinės mokyklos komandai, užėmusiai II vietą.

Trakų r. mokinių  „Olimpinio festivalio“ vaikinų smiginio varžybų. Diplomas: Trakų vidurinės mokyklos komandai, užėmusiai III vietą.

Diplomas:Trakų vandenys“ komandai Naktinio krepšinio turnyro, užėmusiai III vietą.

Landvarove X Parafiadoje krepšinio varžybos. Taurė: Trakų vidurinės mokyklos komandai, užėmusiai II vietą.

Lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos. Diplomas: Trakų vidurinės mokyklos komandai, užėmusiai II vietą.

Trakų rajono mokinių „Rudens kroso“ varžybos. Diplomas: Trakų vidurinei mokyklai, užėmusiai  III vietą.

Rajoninės Senųjų Trakų I-osios žiemos krepšinio varžybos. Pirmenybės diplomas: Trakų vidurinės mokyklos komandai „TVM TEAM“, užėmusiai I vietą. Diplomai mokiniams: Jaroslavui Chairulinui, Artūrui Ustilo, Lešekui Markovskiui, Justinui Stachovskiui, Robertui Janusevič, Tomui Charukievič.

Rajoninis tradicinis krepšinio turnyras H. Senkevičiaus taurei laimėti. Diplomai: Vladislovui Veromejui, Artūrui Ustilo, Jaroslavui Chairulinui, Jaroslavui Lebed, Justinui Stachovskiui, Jaroslavui Bykovskiui ir Robertui Janusevič, užėmusiems II vietą.

2007-2008

Trakų r. mokinių  „Olimpinio festivalio“ 1994 m.g. ir jaunesnių merginų lengvos atletikos keturkovės varžybos. Diplomas ir taurė: Trakų vidurinės mokyklos komandai, užėmusiai III vietą.

Trakų r. mokinių  „Olimpinio festivalio“ 1994 m.g. ir jaunesnių vaikinų lengvos atletikos keturkovės varžybos. Diplomas ir taurė: Trakų vidurinės mokyklos komandai, užėmusiai II vietą.

Trakų r. mokinių  „Olimpinio festivalio“ 1992 m.g. ir jaunesnių merginų krepšinio varžybos. Diplomas ir taurė: Trakų vidurinės mokyklos komandai, užėmusiai II vietą.

Trakų r. mokinių  „Olimpinio festivalio“ 1992 m.g. ir jaunesnių vaikinų krepšinio varžybos. Diplomas ir taurė: Trakų vidurinės mokyklos komandai, užėmusiai III vietą.

Trakų r. mokinių  „Olimpinio festivalio“ vaikinų lengvosios atskirų rungčių varžybos. Diplomas ir taurė: Trakų vidurinės mokyklos komandai, užėmusiai I  vietą.

2006-2007

Rajoninis Trakų r.  mokinių krepšinio čempionatas „Karūna“. Diplomas: Trakų vidurinės mokyklos komandai, užėmusiai II vietą

Rajoninės projekto „Gyvenkime sveikai“ krepšinio varžybos. Diplomai: Trakų vidurinės mokyklos berniukų krepšinio komandai, užėmusiai I vietą, ir mergaičių krepšinio komandai, užėmusiai I vietą.

Rajoninės projekto „Gyvenkime sveikai“ stalo teniso varžybos. Diplomas: Trakų vidurinės mokyklos mokiniui Tomui Charukievičiui, užėmusiam I vietą.

Rajoninės projekto „Gyvenkime sveikai“ šaudymo varžybos. Diplomai: Trakų vidurinės mokyklos mokiniaims: Lešekui Markovskiui, užėmusiam I vietą, Justinai Antul, užėmusiai II vietą, Aleksandrui Šmailovui, užėmusiam II vietą, Erikai Chaleckai, užėmusiai III vietą, Arnoldui Puč, užėmusiam III vietą.

Trakų vidurinė mokykla(©)