Pamokų laikas:

 

1. 800 - 845

2. 855 - 940
3. 955 - 1040
4. 1055 - 1140
5. 1155 - 1240
6. 1250 - 1335
7. 1345 - 1430
8. 1440 - 1525

 

Naujienos

 

 

Gerb. Tėveliai, mokiniai, mokytojai, svetainės svečiai!

Pranešame, kad nuo 2018 m. gegužės 25 d. įsigaliojus Bendrajam duomenų apsaugos reglamentui, atsiradus naujai prievolei asmens duomenų tvarkymui jokios nuotraukos, pavardės  nebus viešinamos.

Atsiprašome už nepatogumus

 

KVIEČIAME MOKYTIS LENKŲ DĖSTOMA KALBA

 

MŪSŲ GIMNAZIJOJE:

 

Gimnazijoje yra svarbus kiekvienas mokinys, jis vertinamas kaip asmenybė, jaučiasi saugus, tėvai aktyviai dalyvauja gimnazijos bendruomenės veikloje, yra gimnazijos bendravaldžiai nariai...

 

 

 

GERBIAMIEJI TĖVELIAI!

 Trakų gimnazijos ikimokyklinės grupės „Boružėlė” ir „Bitutės“ vaikučiai laukia naujų draugų. Šias ikimokyklines ugdymo grupes lanko 3-5 metų vaikai. Taip pat kviečiame 6 metų vaikus į priešmokyklinio ugdymo grupę. Ugdymas vyksta lenkų ir lietuvių kalbomis.

Ikimokyklinės grupės ,,Boruželė” ir ,,Bitutės’’ dirba nuo 07.30–18.00 val. pirmadieniais – penktadieniais.

Registracija vyksta 8.00-16.00 val. gimnazijos raštinėje. Adresas: Birutės g. 44, Trakai, tel.852855670, mob.tel. 861626226, el.paštas: tvm.trakai@gmail.com

Skelbimas (.doc)

 

2018-06-20   Vasaros poilsio stovykla „Senosios Lietuvos paslaptys“

Birželio mėnesį Trakų gimnazijoje veikė vasaros poilsio stovykla „Senosios Lietuvos paslaptys“. Stovyklą lankė pradinių klasių mokiniai. Pirmąją stovyklos dieną vaikai buvo supažindinti su programa, kurioje ypatingas dėmesys skirtas Lietuvos istorijai. Buvo organizuotos išvykos po Trakų miestą ir Senųjų Trakų piliavietę, Vilniaus senamiestį, edukacinė išvyka į Kernavę. Mažieji stovyklautojai pagilino savo žinias apie Lietuvos istorijos paveldą, galėjo stebėti ir žavėtis svarbiausiais architektūros paminklais.  Stovykloje vaikai įgijo naujų žinių, linksmai ir naudingai praleido laiką. Noriai dalyvavo edukacinese užsiemimuose, savo įspūdžius vaikai išreiškė kūrybinėse darbeliuose. Vasaros poilsio stovykla „Senosios Lietuvos paslaptys“ – tai geras startas vaikams vasaros atostogoms.

                 

 

 

2018-05-25„Skaitymo valandos tautinių mažumų mokyklose“

 

Trakų gimnazijoje lankėsi poetas, filosofas, pedagogas Liutauras Degėsys. Jis bendravo su 5-8 ir I-IV G klasių mokiniais ir mokytojais. Tai įdomus, savitas, filosofiškai mąstantis žmogus. Liutauras Degėsys trumpai papasakojo apie save, kūrybą, perskaitė keletą eilėraščių tiek lietuvių, tiek rusų kalbomis ir domėjosi jų vertimu į lenkų kalbą. Autorius rašo filosofinio pobūdžio knygas ir straipsnius, kuria eiles (yra 8 poezijos knygų autorius). Rašytojas nuoširdžiai ir atvirai atsakinėjo į mokinių klausimus. 

 

 

2018-05-25 Išvyka į Lenkiją

Balandžio 23-28 dienomis I-IV G klasių mokiniai ir mokytojos lankėsi Gdynėje ir Malborke (Lenkijos Respublika). Draugiškas bendradarbiavimas tarp Trakų gimnazijos ir Gdynės mokyklos Nr. 15 vyksta jau daug metų. Jų mokiniai ir mokytojai pas mus atvyks gegužės 21-25 dienomis. Gdynėje mokiniai turėjo įdomią ir turiningą programą: lankėsi II-ojo pasaulinio karo muziejuje, žiūrėjo filmą „Tavo Vincentas“, žaidė elektroninius žaidimus, vaikščiojo pajūriu ... Vakarais mokiniai noriai sportavo Gdynės mokyklos sporto aikštyne, vyko draugiškos mažojo futbolo varžybos, klausėsi klasikinės muzikos koncerto.

Penktadienį mūsų gimnazijos direktorius, mokytojos ir mokiniai apžiūrėjo Malborko pilį, susitiko su Malborko burmistru Mareku Chaževskiu, stebėjo paskutinio skambučio šventę 1 H. Senkevičiaus vardo licėjuje (direktorė Hanna Lelek). Nuoširdų dviejų mokyklų mokinių bendravimą vainikavo vakaronė ir bendros dainos. Buvo smagu!

http://82-200.pl/2327,Pierwsze-spotkanie-mlodziezy-z-Trok-na-Litwie-i-I-LO-w-Malborku.html

2018-05-22 Barbaros Sidorovič poezijos skaitovų konkursas

Gegužės 18 dieną mūsų gimnazijoje įvyko rajoninis Barbaros Sidorovič poezijos skaitovų konkursas. Jame dalyvavo 23 rajono 5–8 ir I–IV G klasių mokiniai. Mūsų gimnazijai atstovavo mokiniai: Martin Miter, Paulina Podgaiska, Eliza Rainska, Jolanta Kočerginaitė, Paula Jovita Juškėvečiūtė, Karina Nedvecka, Margarita Banevičiūtė.

Tarp 7-8 klasių mokinių III-ąją vietą užėmė mokinė Karina Nedvecka (mokytoja Beata Bagdevičienė).

Tarp I–IIIG klasių mokinių I-ąją vietą laimėjo mokinė Eliza Rainska (mokytoja Beata Bagdevičienė), II-ąją vietą užėmė mokinė Margarita Banevičiūtė (mokytoja Beata Bagdevičienė).

Dalyviai deklamavo ne tik Barboros Sidorovič, bet ir savo kūrybos eiles, už kurias taip pat buvo apdovanoti.

 

 

 

  2018-05-14 Respublikinė lietuvių kalbos olimpiada

2018 metų gegužės 11-12 dienomis  Visagine įvyko Lietuvos mokinių lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų  mokiniams.  Mūsų gimnazijos IG klasės mokinė  Karina Mečkovska užėmė III-iąją vietą ir buvo apdovanota Lietuvos Respublikos  Švietimo  ir mokslo ministerijos III-iojo laipsnio diplomu, o IG  klasės mokinė Jolanta Kočerginaitė -Lietuvos Respublikos   Švietimo ir mokslo  ministerijos pagyrimo raštu už labai gerai atliktą kalbos vartojimo testą. Sveikiname.

2018-05-10  Konferencija „Dievo Motina – tautų ir valstybių globėja“

Š. m. gegužės 7 d. Trakų gimnazijos mokiniai ir mokytojai dalyvavo konferencijoje „Dievo Motina – tautų ir valstybių globėja“, skirtoje Trakų Dievo Motinos – Lietuvos Globėjos paveikslo karūnavimo 300 metų jubiliejaus minėjimo metams, kuri vyko Lietuvos Respublikos Seime.

2018-04-26 „Skaitymo valandos tautinių mažumų mokyklose“

Trakų gimnazija dalyvauja Lietuvos rašytojų sąjungos organizuojamame projekte „Skaitymo valandos tautinių mažumų mokyklose“. Trakų gimnazijos mokiniai ir mokytojai susitikimo su poetu, vertėju Antanu A. Jonynu ir poetu Dainiumi Dirgėla.  Jie papasakojo savo  kūrybinį kelią, nuveiktus darbus, skaitė eilėraščius. Mokiniai sužinojo įdomų jų gyvenimo faktų. Įsidrąsinę mokiniai klausinėjo poetų, o jie nuoširdžiai atsakinėjo. Vyko šiltas ir atviras bendravimas.

 

2018-04-10 „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ 

2018 metų kovo 19-23 dienomis Trakų gimnazijos mokiniai ir mokytojai aktyviai įsijungė į VšĮ ,,Vaikų linijos“ organizuojamą akciją ,,Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Organizuodami įvairias veiklas stengėmės, kad ši savaitė kiekvienam būtų įsimintina ir paliktų širdyje gėrio, pagarbos kitam krislus.

  2018-03-27 Lenkų kalbos ir literatūros olimpiada

Vasario 6-ąją vykusiame lenkų mokyklų mokinių lenkų kalbos ir literatūros olimpiados rajoniniame etape IVG klasės mokinė Brigita Jankauskaitėužėmė II-ąją vietą. Sveikiname ir linkime sėkmės respublikinėje olimpiadoje.

 

 

 2018-03-27 Lenkų kalbos diktanto konkursas

 

 Šių metų kovo 23 dieną lenkų kalbos mokytoja Aleksandra Savickaja su 6-8 klasių mokiniais: 6 kl.- Sandra Orlovska, Hubert Tomaševič, 7 kl.- Paulina Podgaiska, 8 kl. - Karina Nedvecka, Agata Kieras ir Kamile Monkevič dalyvavo rajoniniame lenkų kalbos diktanto konkurse, kuris vyko Senųjų Trakų A. Stelmachovskio pagrindinėje mokykloje.

Prizines vietas užėmė:

6 kl. Hubert Tomaševič – II vieta ( mokytoja A. Savickaja),

7 kl. Paulina Podgaiska – II vieta ( mokytoja A. Savickaja),

8 kl. Kamilė Monkevič – I vieta, Agata Kieras II vieta ( mokytoja B. Bagdevičienė).

 

 

 

2018-03-25  Poezijos popietė „Lietuvių poezija angliškai“

Kovo 21 d. Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje vyko rajono mokinių skaitovų poezijos popietė, kurioje dalyviai deklamavo lietuvių poetų eiles, išverstas į anglų kalbą. Renginys skiriamas atkurtos Lietuvos šimtmečiui. Mūsų gimnazijai atstovavo Justina Mečkovska ir Greta Jarmolovič. Jos deklamavo Salomėjos Nėries ir Algimanto Baltakio eilėraščius, į anglų kalbą išverstus Liongino Pažūsio.

 

 2018-03-20 Raiškaus skaitymo konkursas „Būk pasveikinta, mano gimtoji kalba“

Kovo 16 d. Trakų  gimnazijoje vyko  raiškaus skaitymo konkursas „Būk pasveikinta, mano gimtoji kalba“. Dalyviai, 3-4 klasių mokiniai, atvyko iš mūsų rajono lenkų mokyklų bei Vilniaus rajono Pagirių gimnazijos.

Trečių klasių mokiniai  turėjo  raiškiai perskaityti  ištraukas iš Marijos Kovnackos kūrinio „Kajtkowe przygody“,  o ketvirtokai -  iš  Astrid Lindgren kūrinio „Dzieci z Bullerbyn“.  Po skaitymo užduoties konkurso dalyviai turėjo papasakoti apie savo mokyklą.

Sunkiausia užduotis teko vertinimo komisijai – susumuoti balus ir  išrinkti nugalėtojus. Visi dalyviai stengėsi, nes į konkursą atvyko gabiausi mokiniai.

  Prizines vietas laimėjo:

tarp  3 klasės mokinių :

 I vietą -   Milana Podgaiska  ir Daniel Kirjaček, Trakų gimnazija  (mokytoja Irena Markovska)

 II vietą -  Kamilia Stiepanova, Pagirių gimnazija  (mokytoja Liudmila Rynkevič)

 Karina Stankevič, S.Trakų A.Stelmachovskio pagrindinė mokykla (mokytoja Violeta Naumovič)

III vietą  – Dominik Lanievski, Pagirių gimnazija (mokytoja Liudmila Rynkevič)

  tarp 4 klasės mokinių:

 I vietą – Anna Baranovska, S.Trakų A.Stelmachovskio pagrindinė mokykla (mokytoja  Violeta  Naumovič)

II vietą – Gabriel Bosak, Trakų gimanazija (mokytoja Renata Strazevičienė)

 III vietą – Gabriela Kliukovič, Paluknio Longino Komolovskio gimnazija (mokytoja Božena Senkanec)

2 mokiniai Olivia Seliava,Trakų gimnazija (mokytoja Renata Strazevičienė) ir Robert Matusevič, Lentvario H.Senkevičiaus gimnazija (mokytoja Andželika Jacunskienė) buvo apdovanoti diplomais su pagyrimu.  

2018-03-20  Tarptautinė gimtosios kalbos diena

Kovo 13 d. mūsų gimnazijoje vyko renginys, skirtas tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti. Šio renginio tikslas – propaguoti gimtąją kalbą ir literatūrą.

Šventėje dalyvavo ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupių vaikučiai, bei 1-8 kl. ir I-IVG mokiniai.

Renginio pradžioje mūsų gimnazijos 6 kl. mokiniai, vartodami netaisyklingą lenkų kalbą, suvaidino įtaigų epizodą, norėdami parodyti, apie tai, kas darko mūsų kalbą.

Skambėjo muzikiniai kūriniai, kuriuos atliko IIIG mokiniai Bernarda Chont, Raimondas Malužinas ir choras „Biedronka“, mokiniai deklamavo eilėraščius.

Renginio metu mokiniai suprato, jog gimtasis žodis – svarbiausia tautos vertybė. Šventės vedėjai ragino gerbti gimtąją kalbą, atrasti jos lobius, vertinti jos savitumą, kasdien ją kurti ir puoselėti.

 

 

 

 

2018-03-19 Lietuvių kalbos viktorina, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui

Šių metų kovo 16-ąją mūsų gimnazijos 5-6 klasių mokiniai  dalyvavo Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės  kartu su Valstybine lietuvių kalbos komisija inicijuotoje ir VšĮ Trakų švietimo centro organizuotoje lietuvių kalbos viktorinoje, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimui ir lietuvių kalbos dienoms. Renginys vyko ,,Trasalyje''.  Jame  dalyvavo komandos iš Klaipėdos, Visagino, Šalčininkų,  Vilniaus miesto ir rajono mokyklų. Mokiniai ne tik dalyvavo viktorinoje, bet aplankė Trakų pilį, apžiūrėjo ekspozicijas , klausėsi gido  įdomaus pasakojimo, lankėsi vandens pramogų parke ,,Trasalyje". Už dalyvavimą buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis, o gimnazija- Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės  diplomu.

 

 24 val.
 12 val.

 

Daugiau naujienų:    1-10  11-20   21-30 31-40  41-50  51-60  61-70

 

Naujienų archyvas:    2017-2018   2016-2017   2015-2016   2014-2015   2013-2014   2012-2013   2011-2012

2010-2011   2009-2010

Trakų gimnazija(©)