Šimtadienio šventė

Jau tik šimtas dienų liko būti kartu.

Jau tik šimtas dienų - pasvajoti kartu.

Džiaukitės, šėlkit su klasės draugais,

Nes pavasarį teks atsisveikint su jais.

Vasario 5 d. smagiai ir išradingai Šimtadienį šventė Trakų gimnazijos bendruomenė.

Šventė prasidėjo vienuoliktokų ir dvyliktokų šokiu „Polonezu“.

Vasaris abiturientams svarbus ypatingu įvykiu – lieka šimtas dienų iki egzaminų pradžios.

Vakaro pradžioje III G klasės mokiniai  padovanojo savo vyresniems draugams kalendorių, kuris padės skaičiuoti paskutines dienas iki egzaminų. Kol kas dar nelabai sukdami galvas, ar 100 dienų – tai daug ar mažai, mūsų abiturientai smagiai leido laiką III G klasės mokinių surengtoje šventėje. Tema „Karalystė“. Karaliais ir karalienėmis buvo IV G mokiniai, kurie jais tapo po karūnacijos. Susėdę jaukiai išpuoštoje salėje, abiturientai tikrai jautėsi tarsi karaliai ir karalienės. Juos sveikino mokyklos vadovas direktorius Marian Kuzborski, taip pat pirmosios mokytojos Irena Orlova, Alia Puč, klasės vadovė Aleksandra Savickaja bei tėvai. Sveikinimo žodžius lydėjo muzikiniai intarpai. Šimtadienio kaltininkai, atlikę įvairias užduotis, atsiėmė pusatestačius ir dovanas. Skaidrėse buvo pristatyta šmaikšti dvyliktokų ateities prognozė. Ne vieną mėnesį stebėję IV G klasės mokinių gestus, kalbos manieras, įrašę juos III G klasės mokiniai taip taikliai parodijavo, kad visa salė leipo juokais iškart atpažinę prototipus. Kadangi po šimto dienų abiturientai laikys egzaminus, jie mokyklos šeimininkais palieka III G klasės mokinius. Buvo surašytas testamentas, o III G ir trečiokai gimnazistai buvo pripažinti paveldėtojais. Jie prisiekė, kad bus tikri mokyklos šeimininkai. Šventė pasibaigė, bet prisiminimas apie ją išliks ilgai.