Dalyvavimas  projektuose

Dalyvavimas projektuose

2013-2014

Sveikos gyvensenos projektas „Jei tik galėčiau ką nors pakeisti...“. Diplomai: 10 kl. mok. Daniel Balkevič 3-oji vieta; 10 kl. mok. Daniel Puč 3-oji vieta.

2009-2010

Trakų rajono švietimo įstaigų projektų konkursas. Padėka: Andrejui Davidovič, Olegui Davidovič ir Okasanai Kozak, Trakų vidurinės mokyklos 11a kl. mokiniams, už parengtą techninės kūrybos projektą „Tinklalapio kūrimas“, kuris užėmė rajoniniame projektų konkurse I-ą vietą. Padėka: Sabinai Šafranovič ir Karinai Lukaševič, Trakų vidurinės mokyklos 9 kl. mokinėms, už parengtą technologijų projektą „Paslaptingas rankinukų pasaulis“, kuris užėmė rajoniniame projektų konkurse II-ą vietą.

2008-2009

Pilietinio ir tautinio ugdymo projektas „Esame kartu“ vadovė Galina Stasiukevičienė.

Psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos „Pasakyk NE-3“ vadovės: Vincenta Diugevič, Nina Gimbickaja.

Gabių vaikų ir jaunimo ugdymo projektas „Mūsų gimtosios vietovės“  vadovai: Marian Kuzborski, Aleksandra Savickaja, Danuta Jepifanova, Sigita Andrulevičiūtė, Piotr Karpovič, Jurgita Lapuchovienė.

Vaikų socializacijos programa „Mokykloje mes saugūs“ vadovės:  Nina Gimbickaja, Alia Puč.

Vaikų socializacijos programa „Vasaros šypsena“ vadovai prad.kl.mokytojai.

Vaikų  ir jaunimo užimtumo vasara  ir jų mokymo plaukti projektas „Jaunieji delfinai“ vadovai:  Nina Gimbickaja, kūno kultūros mokytojai.

Bevariklio transporto vairuotojų mokymas vadovas Aleksandras Radevskis.

Vaikų socializacijos programa „Žaliasis pasaulis“  vadovės: Alia Puč, Teresa Mikonskaja, Jelena Rulevičienė, Irena Markovska, Sigita Andrulevičiūtė.

„Kūrybinga asmenybė – darni bendruomenė“ vadovai Beata Bagdevičienė ir lenkų, lietuvių, rusų kalbų mokytojai.

„Kultūra ir liaudies menas taurina žmogų“ vadovai: Danguolė Vasiliauskienė, Galina Stasiukevičienė, Algimantas Dočkus.