Rugsėjo 1-oji mokykloje

Ankstų rugsėjo 1-osios rytą gėlių puokštėmis nešini, šventiškai nusiteikę į mokyklą rinkosi mokiniai, tėveliai, svečiai. Čia jų laukė atnaujintos klasės, besišypsantys, geranoriški mokytojai, mokyklos darbuotojai. Netrukus prasidėjo klasių valandėlės. Joms pasibaigus įvyko Pirmojo skambučio šventė. Kalbėjo mokyklos direktorius Marian Kuzborski. Sveikindamas visus susirinkusius linkėjo pagarbaus bendravimo, ištvermės, pasisekimo moksle ir visuose darbuose.

Trakų seniūnas Kęstutis Vilkauskas, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Irena Narkevič, Lietuvos lenkų sąjungos Trakų skyriaus pirmininkas Tadeuš Tučkovski įteikė dovanas.

Buvo perskaityti Seimo narių Jono Liesio, Dangutės Mikutienės, Jaroslavo Narkevičiaus, švietimo ir mokslo ministro Gintaro Steponavičiaus sveikinimai.

Pirmokėliai ir 11 kl. mokiniai sveikino abiturientus, o jie – pirmokėlius. Šventinę programą nuoširdžiai vedė Trakų vidurinės mokyklos 12 kl. mokiniai: Oleg Davidovič, Natalija Patrus, Rafalas Karanevskis ir Renata Rudis.

Nuskambėjo ilgai lauktas pirmasis skambutis. Jis paskelbė mokslo metų pradžią.

Šventei pasibaigus, visi išskubėjo į bažnyčią ir cerkvę išklausyti Šv. Mišių.

Ir vėl rugsėjis.

Vėl šypsenos. Gėlės.

Ir vėl Jumis tikinčios, klausiančios akys..

Trakų vidurinė mokykla(©)