Visuotinis tėvų susirinkimas

Š. m. gruodžio 10 d. mokykloje įvyko visuotinis tėvų susirinkimas. Darbotvarkė:

1. 1-10 kl. mokinių 1-ojo trimestro rezultatai;

2. Mokinių profilaktinio sveikatos tikrinimosi, bendravimo su tėvais ir pedagogais svarba;

3. Tėvų susirinkimai klasėse.

Pirmuoju klausimu kalbėdama mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Marija Suščinskaja supažindino su mokinių pasiekimais, kvietė tėvelius dažniau ir ilgiau bendrauti su vaikais, kalbėti apie elgesį mokykloje, per išvykas, saugumą, supažindino su mokyklos darbu per atostogas, pažymėjo, kad mokytojai dirbs, todėl mokiniai gali ateiti konsultacijų, organizuoti renginius. Pranešėja akcentavo dienos režimo svarbą, nes mokiniai ateina neišsimiegoję, vėluoja į pamokas.

Mokyklos direktorius Marian Kuzborski kalbėjo apie mokinių elgesį per išvykas, pažymėjo šeimos svarbą auklėjant vaikus, kvietė tėvelius dalyvauti karnavale.

Pranešimą „Mokinių profilaktinio sveikatos tikrinimosi, bendravimo su tėvais, mokytojais svarba“ skaitė Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro gydytoja Marytė Morkūnienė. Ji kalbėjo apie sveikatos tikrinimąsi, „Vaiko sveikatos pažymėjimą“, akcentavo tėvų ir vaikų, pedagogų bendravimo svarbą, papasakojo apie pirmos kl. mokinio kuprinę, sėdėjimo vietą, baldus, vaikų nerimastavimo atsiradimo priežastis, reklamos poveikį vaikui, paauglystės laikotarpio ypatumus.

Po to įvyko susirinkimai klasėse.

Trakų vidurinė mokykla(©)