6. 1250 - 1335
7. 1345 - 1430
8. 1440 - 1525

Kalėdinis krepšinio turnyras

Šių metų sausio 9 dieną Trakų vidurinės mokyklos sporto salėje girdėjosi jaunimo šūksniai, kamuolio dūžiai ir teisėjo švilpukai. Čia vyko Trakų rajono tautinių bendrijų mokyklų Kalėdinis krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo Trakų, Paluknio vidurinių mokyklų, Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos 9-11 klasių komandos. Pirmieji į aikštelę išbėgo lentvariečių ir palukniečių krepšininkai. Rungtynių pradžioje pirmavę palukniečiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą ir nusileido jiems rezultatu 74 : 65. Finale aikštelėje vyko įnirtinga ir arši kova tarp dviejų ambicingų komandų: Trakų vidurinės mokyklos ir Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos. Pirmąjį ketvirtį laimėjo Trakų vidurinė mokykla, tačiau rungtynių baigtį nulėmė paskutinės minutės ir pergalę iškovojo svečiai iš Lentvario.

Pirmąją vietą turnyre iškovojo Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos komanda, antrąją – Trakų vidurinės mokyklos komanda ir trečiąją vietą – Paluknio vidurinės mokyklos komanda.

Pertraukų metu vyko baudų ir tritaškių mėtymo konkursai. Nuo baudų linijos taikliausias buvo H.Kaleda, o tritaškius taikliausiai mėtė Š.Narkevič, abu iš Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos komandos. Kalėdinio krepšinio turnyro dalyvius iškilmingai pasveikino Trakų vidurinės mokyklos direktorius Marian Kuzborski ir įteikė mokyklų komandoms taures, o žaidėjams – medalius. Organizatoriai dėkingi visiems prisidėjusiems prie šio turnyro organizavimo ir vykdymo. Turnyro organizatorius, Trakų vidurinės mokyklos kūno kultūros vyr. mokytojas Aleksandras Radevskis dėkoja visiems dalyvavusiems ir linki susitikti per Kalėdinį turnyrą - 2015.