„Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje

Bendradarbiavimas su VĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centru vykdant projektą

„Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“

Apie plaukimo naudą žmogaus organizmui žino beveik kiekvienas. Plaukimas – vienintelė fizinės veiklos forma, kuri tuo pačiu metu stiprina ir atpalaiduoja organizmą. Vandenyje puikiai lavinami viršutinės kūno dalies raumenys, gerai formuojasi visas kūnas.

Vaikai labai mėgsta žaisti vandenyje, pliuškentis, nardyti, plaukioti, tačiau vanduo gali kelti ir pavojų žmogaus gyvybei. Labai svarbu suteikti vaikams žinių, kaip saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens telkinių, kad jie nebijotų vandens, išmoktų plaukti.

Trakų vidurinės mokyklos  2-5 klasių mokiniai, dalyvaudami projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“  turėjo puikią galimybę išmokti plaukti ir būti saugūs prie vandens.  Du su puse mėnesio mokiniai lankė plaukimo pamokas VšĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro  baseine.  Plaukimo pamokose  vaikai buvo mokomi plaukti, saugių šuoliukų į vandenį, mokėsi įveikti 25 metrų nuotolį be pagalbinių priemonių bei saugiai elgtis vandenyje.

Mokiniai noriai lankėsi  baseine, beveik visi įgijo plaukimo įgūdžių. Projekto pabaigoje mokiniai buvo atestuojami, gavo Lietuvos plaukimo federacijos sertifikatus.

Trakų vidurinė mokykla(©)