Rajoninis tautinių mažumų mokyklų 3-4 klasių mokinių skaitovų konkursas

Kovo 12 dieną vyko rajoninis tautinių mažumų mokyklų 3-4 klasių mokinių skaitovų konkursas, skirtas poetės V. Palčinskaitės kūrybai. Poetė V. Palčinskaitė – vaikų 2012 metų knygos karalienė. Skaitovų konkurso tikslas – populiarinti lietuvių vaikų poetų kūrybą tarp tautinių mažumų mokyklų mokinių. Konkurso organizatorius – Trakų vidurinė mokykla. Šiame konkurse dalyvavo Rūdiškių gimnazijos, Lentvario 1-osios, Lentvario H.Senkevičiaus, Paluknio, Trakų vidurinių mokyklų bei S. Trakų A. Stelmachovskio pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai.

Mokiniai išradingai ir laisvai deklamavo pasirinktus poetės V. Palčinskaitės eilėraščius. Tarp trečių klasių mokinių pirmą vietą laimėjo Lentvario 1-osios vidurinės mokyklos mokinė Valerija Kurilionok (mokytoja R. Jonikienė), antrą vietą – Rūdiškių gimnazijos mokinys Gordanas Paulauskas (mokytoja A. Jalynskaja), trečią vietą – S. Trakų A. Stelmachovskio pagrindinės mokyklos mokinė Agata Kieras (mokytoja E. Radulevič). Tarp ketvirtų klasių mokinių pirmą vietą laimėjo Lentvario H. Senkevičiaus vidurinės mokyklos mokinė Kornelija Zinevič (mokytoja A. Matusevič), antrą vietą – Trakų vidurinės mokyklos mokinė Jolanta Kočerginaitė (mokytoja S. Andrulevičiūtė), trečią vietą – Paluknio vidurinės  mokyklos mokinė Eliza Rainska (mokytoja B. Senkanec). Trakų vidurinės mokyklos 4 klasės mokiniai nuotaikingai ir linksmai poetės V. Palčinskaitės eilėmis pasveikino visus svečius. Skaitovų konkurso I-III vietų laimėtojai buvo apdovanoti diplomais, vertingomis knygomis, o dalyviai – padėkos raštais už dalyvavimą konkurse. Visi dalyvavę mokiniai ir mokytojai atminimui gavo po gražią raudoną braškę, kurią sukūrė dailės ir technologijų mokytoja Danuta Jepifanova su mokiniais.

Trakų vidurinė mokykla(©)