Rajoninis tautinių mažumų mokyklų skaitovų konkursas

Kovo 12 dieną mokykloje vyko rajoninis tautinių mažumų mokyklų 3-4 klasių mokinių skaitovų konkursas, skirtas Anzelmo Matučio kūrybai. Šis konkursas vyksta jau trečius metus. Tikslas – populiarinti lietuvių vaikų poetų kūrybą tarp tautinių mažumų mokyklų mokinių. Pirmasis etapas vyko mokyklose, o į rajoninį konkursą atvyko patys geriausi skaitovai. Konkursas ugdo mokinių kūrybiškumą, gebėjimą raiškiai deklamuoti eiles, laisvai improvizuoti. Komisija vertino mokinių dikciją, laikyseną, raiškumą, artistiškumą. Renginio metu veikė paroda „Tau, vaikuti, dovanoju skambią skambią kalbą“.

Tarp 3 klasių mokinių I-ąją vietą laimėjo Trakų vidurinės mokyklos mokinė Adrija Sofia Lapinskaitė (mokytoja D.Vasiliauskienė), II-ąją vietą – Lentvario „Versmės“ gimnazijos mokinė Anastasija Miliuškevič (mokytoja R.Jonikienė), III-ąją vietą – S.Trakų A.Stelmachovskio pagrindinės mokyklos mokinė Karolina Kašėtaitė. Tarp 4 klasių mokinių I-ąją vietą laimėjo Lentvario „Versmės“ gimnazijos mokinė Darja Ivanova (mokytoja A.Ivanenko), II-ąja vietą – S.Trakų A.Stelmachovskio pagrindinės mokyklos mokinė Karolina Pavliukevič (mokytoja I.Stepanovič), III-ąją vietą Trakų vidurinės mokyklos mokinys Danielius Prokop (mokytoja S.Andrulevičiūtė). Skaitovų konkurso I–III vietų laimėtojai buvo apdovanoti diplomais ir vertingomis knygomis, o dalyviai – padėkos raštais. Visi dalyvavusieji, ir mokiniai, ir mokytojai, atminimui gavo dovanų po meškiuką, kurį sukūrė mokyklos mokytoja D.Jepifanova.