Šimtadienis

Šimtadienis – šventė, žadinanti dvejopus jausmus. Vieną akimirką tu džiaugiesi, nes baigi mokyklą, įžengi į suaugusiųjų pasaulį, tampi savarankiškas, kitą jau liūdi, nes sunku palikti tuos vėjavaikiškus metus, kai nereikėjo priimti jokių svarbių sprendimų, kai tiesiog plaukei pasroviui, per daug negalvodamas, kas laukia ateityje. Kaip ir kiekvienais metais mokykloje buvo surengta nuostabi šventė. Renginys truko daugiau nei 2 valandas, bet laikas prabėgo nepastebimai. Tradiciškai šventė prasidėjo Polonezu. Toliau vyko žaidimai, reportažai, ištraukos iš mokyklos gyvenimo. Buvo labai daug nuoširdaus juoko. Visi stebėjo pasirodymus neatitraukdami akių nuo scenos,  nekantriai laukdami to, kas vyks toliau.

Kiekvieno renginio ruošimas prasideda nuo idėjos. Jeigu ji gera, tai pasisekimas garantuotas. Vienuoliktos klasės mokiniai pasirinko ,,Žinias‘‘. Tai labai originalu ir aktualu. Stebiuosi jų vaizduote, viskas buvo puikiai sugalvota, sudėliota ir įgyvendinta. Artistinė programa - kaip niekada pritraukianti dėmesį, trykštanti pozityvumu ir linksmumu. 2012 m. Šimtadienis – vienas iš geriausių per visą mokyklos istoriją, įspūdžiai neblėsta iki šiol ir, manau, liks dar ilgam. O abiturientams ši šventė primena, kad laikas kibti rimtai į mokslus, liko šimtas dienų, atrodo, kad daug, bet egzaminai priartės nenumaldomai greitai. Gaila, kad laiko neįmanoma sustabdyti arba bent sulėtinti.

Agneška S.

Trakų vidurinė mokykla(©)